کارشناسی رنگ خودرو Things To Know Before You Buy

کارشناسان همراه مکانیک با متصل کردن دستگاه دیاگ به خودرو، تمامی خطاها و ایرادهای آن را به‌طور کامل بررسی می‌کنند،.

و همین بی احتیاطی کوچک باعث ضرر رساندن به بدنه خودرو پایین آمدن چندین برابری قیمت خودرو خواهد شد.

کارشناسان فنی با دستگاه دیاگ کیلومتر خودرو را چک می‌کنند. علاوه بر این با توجه به دانش و تجربه خود با بررسی و ارزیابی پارامترهای گوناگون تا حد بالایی مغایرت کیلومتر خودرو را متوجه می‌شوند.

کارشناسان تشخیص رنگ خودرو از شیوه های مختلفی برای معاینه رنگ خودرو استفاده می کنند. اولین و ساده ترین راه که البته همیشه نمی توان به آن اکتفا کرد استفاده از چشم است. بسیاری از ما گمان می کنیم بررسی بدنه و نگاه کردن با دقت به خودرو کاری بیهوده است، چرا که اشکالات ظاهری با یک نگاه مشخص نمی شوند.

یکی از مهم‌ترین قسمت‌هایی که می‌بایست توسط کارشناس موتور بررسی شود شاسی است. فرقی نمی‌کند کارشناسی شاسی پراید یا ماشین خارجی، این قسمت، قسمتی تعیین کننده و بسیار مهم در هر وسیله نقلیه است.

اگر کارشناسی ماشین به‌صورت دقیق و کامل انجام شود، ارزش واقعی خودرو را مشخص خواهد کرد. غیر از مدل خودرو، تعداد و نوع آپشن‌های آن نیز از دیگر عوامل مهم در تعیین قیمت کارشناسی خودرو یا به عبارتی هزینه کارشناسی خودرو محسوب می‌شود.

 ولی قسمتی از خودرو که پوست پرتقالی نباشد به معنای این است که ان قسمت رنگ شدگی دارد. کارشناسی رنگ ماشین

ما در سایت ماشین بانک کوشیده ایم تا با آموزش متخصصین زبده گامی در جهت خدمت به شما عزیزان برداشته و در بازار داغ خرید و فروش خودرو یاری تان کنیم.

در سالهای اخیر شرکت‌های سازنده خوردو برای بالا بردن ضریب امنیت سرنشینان از ایربگ‌های پرده‌ای استفاده می‌کنند.

کارشناسی خودرو فقط در تهران، کرج و اصفهان انجام می‌شود.

از صفر تا صد تشخیص رنگ خودرو را با اطمینان بالا به اقای تست بسپارید و با خیالی اسوده به خرید خودرو مورد نظرتان رسیدگی کنید.

در پایان دوره شما را به سازمان فنی و حرفه ای معرفی کنیم و شما می توانید مدرک بین کارشناس ماشین المللی کارشناسی رنگ خودرو دریافت کنید که برای راه اندازی کسب و کار و دریافت جواز کسب و اشتغال شما در مراکز تشخیص رنگ خودرو بسیار مفید است.

توصیه می‌شود برای رسیدن به بهترین نتیجه در تشخیص خود از ترکیب تمام راه‌های زیر استفاده کنید.

نقاش خودرو نیاز دارد که در حین رنگ خودرو کاپوت را از ماشین جدا کند.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *